Pergola A.Ş

a

Mehmet Akif Ersoy Mah. Erdal Sk. No: 1-1B Üsküdar - İSTANBUL

info@pergola.com.tr
+90 0216 557 98 63

Pergola Wood

Pergola Wood Sistem

Pergola A.Ş. sizlerin memnuniyeti ve güveni için, estetik görüntüsü, doğal malzeme seçimi ve detaylardaki şıklığıyla yaşamınızın her alanında rahatlığınız için ahşap konstrüksiyonlu açılıp kapanabilir motorlu pergola tente sistemleri hazırlamaktadır.

Natürel

Malzemenin islenerek değerlendirilmesi, ahşaptan yapılan ürünlerin tasarlanması, üretiminin planlanması ve kalite kontrolünün yapılmasına kadar olan aşamaların tümünde ahşabın doğal özelliğini kaybetmeden yaşam alanlarınıza uyguluyoruz.

Estetik

Pergola Wood teknolojisi işlevsel değerleri ile mekanların kullanışlılığını, estetik değeriyle de yaşadığımız ve çalıştığımız mekanların sıcak, renkli ve doğal bir ortam haline gelmesini sağlar. Sanatı ve tekniği birleştirerek tasarlanan wood serisi tüm yasam alanlarınıza uyum gösterir.

Fonksiyonel

Pergola Wood, üzerine adapte edilen açılabilir ve kapanabilir motorlu bir sistemle çalışır. Bu sistem sayesinde, gündüzleri gölgenin verdiği serinliğin keyfini yaşarken, aynı mekanınızda geceleri gökyüzündeki muhteşem yıldızların keyfini süreceksiniz.

Her Mevsim Hayaliniz

Pergola Wood serisi dış mekanların keyfini çıkarmanızın en doğal yoludur. Havanın güneşli, rüzgarlı, yağmurlu yada bulutlu olması sizi etkilemez. Pergola wood açık alanlarınızı her mevsim keyifle yaşanabilir hale getirmekle birlikte ahşabın zarafet ve sıcaklığını açılır kapanır tente sisteminin pratikliğiyle birleştiriyor.

Ahşabın Zerafeti

Ahşap iskelette kullanılan lamine ahşaplar, standart ahşaptan daha uzun ömürlü ve bakımı kolay bir malzemedir. Lamine ahşaplar, standart ahşabın özelliklerini, dayanıklılığını ve sıcaklığını en doğal şekilde mekanınıza yansıtmaktadır.

Yıllar Boyu Sizinle

Pergola Wood tente sisteminde, emprenye ve lamine edilmiş ahşap konstrüksiyon ile güneşe, yağmura ve rüzgara dayanıklı su geçirmez özel tente kumaşları kullanmaktadır. Bu sayede tente sisteminiz zerafetini uzun yıllar korumaya ve sürdürmeye devam eder.

Minimalist

Karşı karşıya kaldığınız problemleri çözüme dönüştüren, kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan pergola, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlandı.

PERGOLA FARKI

MEVSİMDE TASARIM HİKAYEMİZ

Firmamızın başarısının arkasındaki en önemli etken müşteri memnuniyetine olan saygımızı en üst seviyede tutmamızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Pergola A.Ş. satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda sektöründe öncü olmaktadır.

Yazın En sıcak Günlerinde bir Ağaç Gölgesi

Blackout Tavan Örtüsü ile % 100 Güneş Koruması

Tavan örtüsü, 5 yıl süresince solmaya ve çürümeye karşı garantilidir. Karartma ( Black – out) özelliği sayesinde güneş ışınlarını % 100 engelleyerek iç mekanın serin ve ferah kalmasını saşlar. Özel üç boyutlu kumaş dokusu ile ekstra mekan hissi oluşturan tavan örtüsü, kolayca temizlenebilir olup krem, gri ve beyaz renklerde mevcuttur.

Kışın En Çetin Şartlarında Sıcacık Bir Ortam İçin

Hava ve su geçirmezlik garantili conta sistemi.

Mekanınızı olumsuz hava koşullarından korumak amacıyla uygulanan Pergola; birinci sınıf izolasyon ürünleri ve hazırlanan conta sistemleri sayesinde kışın en soğuk günlerinde dahi bahçe ve terasınızın keyfini sürmenizi sağlar.

Hayal Edin Biz Renklendirelim

Tüm doğal ağaç renkleri ve size özel renkler emrinizde

Pergola Wood sistemleri taşıyıcı konstrüksiyonlarında istediğiniz tüm doğal ağaç renkleri yada istediğiniz özel düz renklerde hazırlanabilir.

Keyifli Sohbetleri Akşam da Devam Etmesi İçin

Hareketli Spot Işık Sistemi

Mekanınızın gereksinimleri doğrultusunda tasarlanacak olan aydınlatma sistemi ile; hareketli, uzaktan kumandalı, dimmer fonksiyonlu, spot ışıklar sayesinde karanlık tek bir yer dahi kalmayacak.

Göz Zevkinizi Hiçbir Pürüz Bozmayacak

Pergolanın geliştirdiği ahşap konstrüksiyon

Ahşap iskelette kullanılan lamine ahşaplar, standart ahşaptan daha uzun ömürlü ve bakımı kolay bir malzemedir. Doğal yapısı ve estetik görünümü ile mekanlarınıza uyum sağlar